fbpx

O Autorovi

David Rewenda

Abyste věděli, kdo jsem, od koho přijímáte informace, rady, návody, dodávám vám zde informace o mé profesní historii. Veškeré informace můžete dohledat, např. na mém veřejném profesním profilu LinkedIn.

2001 – Produktový manažer | Reader's Digest Výběr 

Málokdo si uvědomuje, že DIRECT MARKETING má velmi blízko k online marketingu.  Školil jsem se s těmi nejlepšími z celého světa, např. v New Yorku na pravidelných workshopech a trénincích.

2006 – Marketingový Manažer | Walmark - Divize Farmacie

Realizace obchodních a mediálních aktivit na zahraničních trzích: Kypr, Litva, Lotyško, Makedonie, Estonsko. Plánování reklamních kampaní, plánování a alokace rozpočtu na kampaně, nákup médií. 

2009 – Vedoucí Marketingového oddělení | Realitní kanceláře STING

2017 – Marketingový ředitel M&M Reality Holding | největší online projekt v realitním byznyse - prodejsrealitkou.cz

2017 - Social Brand Manager | Digitální PR a Social Media Branding

Tvorba obsahu, správa reklamy na sociálních sítích. Práce pro klienty - akvizice klientů v online projektech.

2018 - Zakladatel | online Mediálního kanálu BusinessTalk

Rozhovory s inspirativními lidmi z byznysu a to vše formou LIVE – živé vysílání. Majitelé portálu Svět Úspěšných, majitel a zakladatel cukráren Ollies Ivo Gondek, bývalý Generální ředitel Walmarku a nyní Primátor města Ostravy Tomáš Macura, Jiří Černota – majitel a zakladatel Osobní Franšízy Bewit a vzdělávacího programu Revoluční Marketing. A na 70 dalších...

2019 - Vzdělávání na institutu European Institute of Business Studies | MBA Morava a Čechy

Vzdělávání v oblasti Social Media Brandingu, sociálních sítí, online reklamy a strategie. Využití online marketingu pro akvizici klientů. 

Navrhoval jsem online strategie, byl jsem architektem projektů od návrhů přes primární oslovení,  propojení Facebook reklamy a dalších online formátů – PPC, display formátů až po následný remarketing napříč všemi online kanály.

>